De ouders onder ons kennen het zeker en vast. Waar wij als volgroeide mensen aan binchwatching doen met series. Doen onze kinderen dat ook… met dezelfde film. Zo ook in dit huis. De zoon en dochter kijken tegenwoordig Vaiana. Een leuke film van een meisje die uitverkoren wordt door de oceaan om het hart van Tefiti terug te brengen. Uiteraard niet zonder een dwaze helper in de vorm van een veel te magere en domme kip met de sprekende naam “hey hey”. Een andere personage is Mawi, een brede halfgod die ooit het hart had gestolen. Vaiana verplicht onze halfgod om haar te helpen op hun dol avontuur.

In het rijtje van Frozen & Zootropolis is dit wel de topper voor mij. Ik merk ook dat de kleinste helemaal in tunnelvisie gaat als we hier naar kijken. Er mag naast hem op dat moment een bom ontploffen hij blijft gewoon kijken naar de TV. Schattig om te zien dat hij al zo helemaal betoverd kan zijn door de beelden op de TV. Voor de ouders die hun kids af en toe eens een animatiefilm willen laten zien maar de laatste films moe gezien zijn… Probeer deze maar eens! Het is leuk om samen met de kids naar te kijken. Geloof me vrij… Na 20 keer ken je ook die liedjes helemaal van buiten šŸ˜‰.

 

 


sdepril

Having fun in the #SDDC als VSAN specialist SE bij VMware | Dad of 2 | #Belgium | Technology | Social Media Addict | @vMusketeers |Opinions Are Mine

0 reacties

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.